"Ar sirdi delnā", dzīvnieku aizsardzības biedrība

Kas mēs esam un ko mēs darām?

"Ar sirdi delnā" nodarbojas ar pamestu dzīvnieku glābšanu, un palīdz tiem atrast jaunus saimniekus

Biedrību “Ar sirdi delnā” savās mājās Ventspils novada Ugālē ir dibinājusi Andra Tomase. Šī vieta nebūt nav tipiska patversmei. Andra pati to dēvē par pansiju. Šeit dzīvniekiem tiek radīta māju un piederības sajūta. Dzīvnieki šeit netiek turēti krātiņos, bet brīvi dzīvojas kopā ar saviem sugas brāļiem un māsām. Ļoti daudz laika tiek veltīts kontaktam ar dzīvniekiem, viņu socializācijai, uzvedības problēmu sakārtošanai.

Andra zina sīki un smalki pastāstīt par katru astaini, viņa raksturu un ieradumiem. Šeit nevar atbraukt un izvēlēties dzīvnieku tikai pēc savas patikas, jo lielākā nozīme ir “raksturu un dzīvesveidu saderībai”. Šeit jūs neatradīsit arī sargsuņus, ķēdes piekariņus un rotaļlietas bērniem, bet gan tikai un vienīgi īstenus ģimenes locekļus.   

Biedrības “Atbalstu Latviju” piesaistītie ziedojumi tiks izlietoti patversmes uzturēšanai – dzīvnieku barībai, būdu un iekštelpu izbūvei, dzīvnieku aprūpes līdzekļu (bļodas, pavadas, kaklasiksnas, gultiņas utt.) iegādei, veterināro izdevumu segšanai.

ar sirdi delna

Mūsu aktivitātes

Biedrības dibinātāja un vadītāja Andra Tomase stāsta:

“Viņi dzīvo tepat – mums līdzās. Nodoti, nevajadzīgi, negribēti dzīvnieki… Un tikai mūsu – cilvēku – spēkos ir dāvāt viņiem cerību uz dzīvi, mājām un laimi.

Biedrības pamatdarbība notiek gleznainā Kurzemes vietā – Ugāles lauku teritorijā. Pašlaik mūsu aprūpē ir vairāk nekā 100 suņu un ap 50 kaķu. Tomēr ik dienas mēs saņemam izmisīgus lūgumus pēc palīdzības – te ciematā klaiņo izbadējusies suņu mammīte ar mazuļiem, citur mežā nedēļām ilgi guļ pamests suns…

Lai spētu palīdzēt tiem, kam tas tik ļoti nepieciešams, cenšamies, lai mūsmājas kļūtu par “pieturvietu” starp ļauno un labo, starp drūmo pagātni un laimīgo nākotni. Cietušie šeit var atgūties no pāridarījumiem, izsalkušie un vārgie – saņemt rūpes un palīdzību, bet garā salauztie – atgūt ticību brīnumam un atvērt savu sirdi cilvēka draudzībai.

Īstenojot šo misiju, mums ļoti nepieciešama dažāda veida palīdzība – darbīgas rokas, materiāli voljēru, būdu un iekštelpu izbūvei, mājdzīvnieku aprūpes līdzekļi (bļodas, pavadas, kaklasiksnas, gultiņas utt.), kvalitatīva barība, kā arī naudas līdzekļi veterināro izdevumu segšanai.

Ciemiņi bieži vien saka, ka mūsu audžubērni “smaida”. Tā tas tiešām ir. Un šis “smaids” ir mūsu lielākā balva.

Palīdzot, tu padari šo pasauli gaišāku!”

http://www.arsirdi.lv

https://www.facebook.com/Ar-sirdi-delnā-1018425148190416/

andra tomase

andra tomase

ar sirdi delna