Ģimenes šūpulis, biedrība

Kas mēs esam un ko mēs darām?

"Ģimenes šūpulis" sniedz patvērumu grūtībās nonākušām, vientuļām grūtniecēm

“Ģimenes šūpulis” ir sabiedriskā labuma biedrība, kas iestājas par dzīvību, sniedzot patvērumu un atbalstu (praktisku un emocionālu) grūtībās nonākušām vientuļām un jaunām grūtniecēm.

Biedrības “Atbalstu Latviju” savāktie ziedojumi tiks izlietoti topošo un jauno māmiņu uzturēšanai, atrodoties krīzes centrā Patvēruma māja.

gimenes supulis

Mūsu aktivitātes

Krīzes centrs “Patvēruma māja” Kauguru pagasta “Jaunpalejās” ir sociālās palīdzības projekts pamestām grūtniecēm un jaunajām māmiņām, tostarp nepilngadīgām meitenēm, kas kalpo kā pagaidu mājvieta, kur saņemt atbalstu un mācīties rūpēties par sevi un mazuli, un ar savu aktīvu līdzdalību atsperties visai turpmākajai dzīvei.

Biedrības “Ģimenes šūpulis” mērķis ir ne tikai dot patvērumu, bet arī dāvāt iespēju “mācīties dzīves skolā”, atbalsta personas vadībā, mācoties rūpes par zīdaini un patstāvīgai dzīvei nepieciešamo – ēdiena gatavošanu, dārza kopšanu, naudas plānošanu u.c. ikdienišķas lietas, kuras paši esam apguvuši, apzināti nemācoties.

Laiks “Patvēruma mājā” kalpo kā atspēriens turpmākajai dzīvei, atgūstot pamatu zem kājām un apgūstot visas nepieciešamās prasmes, kas ģimenes trūkuma dēļ bijušas svešas.

https://www.gimenes-supulis.lv

gimenes supulis

Krīzes centrs “Patvēruma māja” Kauguru pagasta “Jaunpalejās”

gimenes supulis

gimenes supulis