Latviju

Kopā mēs varam veidot labāku Latviju ikvienam!

ZIEDO AR INTERNETBANKU

IZVĒLIES CITU BANKU

PĀRSKAITĪJUMS

Atbalstu Latviju BDR
LV65ZZZ40008297746

Vīzija

Kļūt par lielāko organizāciju Latvijā, kura ar regulāro ziedotāju atbalstu palīdz veidot labāku Latviju.

Mērķis

Padarīt labdarību Latvijā populārāku un efektīvāku ar regulāro ziedotāju palīdzību - mēs palīdzam cilvēkiem palīdzēt citiem.

Kāpēc tagad?

Mēs ticam, ka Latvija un latvieši ir gatavi atbalstīt tos, kam tas visvairāk ir nepieciešams!

Kā tika izveidota biedrība "Atbalstu Latviju"?

Mūsdienu jaunieši uzskata, ka viņiem nav vairs vajadzīgs izvēlēties starp pašu labklājību un citu labklājību - ir daudz dažādi veidi, kā palīdzēt.

Latvijas sapnis jau ilgi ir bijis iespēju ziņā sasniegt tādu pašu līmeni kāds ir Rietumeiropā. Dzīve nekad nav ideāla; vienmēr ir kaut kas, ko mainīt, un cilvēki, kuri cieš netaisnīgi. Tomēr mēs redzam, ka dzīve soli pa solim uzlabojas! Ir tik daudz par ko būt pateicīgiem! Mēs dzīvojam valstī, kura kļūst drošāka, uzlabojas iespējas iegūt izglītību un veselības aprūpi, algas ceļās, un daudziem vairs nav jādomā tikai par to, kā rītdien likt galdā ēdienu. Mums ir bagāta kultūra un pasaules klases idejas!

Kā vienmēr, daudzu panākumi nenozīmē visu panākumus. Vienmēr ir tie, kuriem ir vajadzīga palīdzība un atbalsts. Lūk, ko nozīmē īsta labklājības sabiedrība – mēs pamanām visus un palīdzam!
Ideālā pasaulē iespējas veidot labāku dzīvi nāk kopā ar iespējām palīdzēt citiem. Viens variants ir gaidīt uz citiem/valsti/jebkuru citu, lai kaut ko darītu, bet šis nav tas labākais variants. Daudz labāk ir darīt  un rādīt piemēru!
“Atbalstu Latviju” ideja ir apvienot tos, kuriem ir ko dot, ar tiem, kuriem ir vajadzīga kāda palīdzība. Ziedojumus pārsvarā vāc jaunieši – viņiem ir laiks un drosme, lai dalītos ar šo vēsti. Latvieši var palīdzēt vai nu veicot regulāru ikmēneša ziedojumu atbilstoši savām iespējām, vai arī daloties ar šo ideju ar citiem. “Atbalstu Latviju” dod iespēju organizācijām atrast resursus, kad tām trūkst resursi vai prasmes!

Nagu ikka, ei tähenda paljude edu kõikide edu. Alati on neid, kes vajaksid abi ja toetust. Just seda tähendabki tõeline heaoluühiskond – märkame ja aitame kõiki!

Ideaalses maailmas kaasnevad võimalustega endale parem elu luua ka võimalused teisi aidata. Üks võimalus on oodata, kuni teised/riik/kesiganes midagi ette võtab, kuid see ei ole parim lahendus. Parim on hoopis ise midagi teha ja sellega näidata eeskuju!

Aitan Eestit mõte on viia kokku neid, kellel on midagi anda nendega, kes midagi vajavad. Annetuste kogumisega tegelevad enamasti noored – nemad suudavad anda oma aega ja julgust, et seda sõnumit levitada. Eesti inimesed saavad panustada püsiannetusega või vähemalt selle mõtte tutvustamisega teistele. Aitan Eestit MTÜ võimaldab organisatsioonidel leida vahendeid, kui neil selleks abikäsi või oskuseid muidu napiks!

Annetan hea meelega, kuid mõnikord on raske teha parimat valikut, kus raha tõesti abivajajani jõuaks. Tore, et Aitan Eestit pakub sellist võimalust! Mina olen perega püsiannetaja!
Jaak Roosaare
Autor, investor
Mul on väga hea meel, et olete mõtlemas perevägivalla ohvreid aitavate organisatsioonide toetamisele! Kardame, et COVID-19 mõjul on naiste ja laste pöördumiste arv järgneva 18-24 kuu jooksul suurenemas ja igasugune abi on teretulnud!
Pille Tsopp-Pagan
Naiste Tugi- ja Teabekeskuse tegevjuht
Suur tänu, et töötate ka selliste organisatsioonidega, mis ei tegele ainult juba tekkinud probleemide lahendamisega, vaid aitavad neid ka ära hoida!
Kersti Loor
Kersti Loor
Junior Achievement tegevjuht

Mūsu partneri - organizācijas, kuras tiek atbalstītas ar Tavu regulāro ziedojumu!

Ja arī Jūsu organizācija vēlas ar mums sadarboties, tad rakstiet: